Internet Fryčovice

O společnosti

Firma VIATECH Czech, s.r.o., byla založena v roce 2015 v Ostravě a vznikla transformací z firmy Ing. Miroslav Bohušík, která podniká v oboru od roku 2001, tedy téměř 15 let. Hlavním cílem firmy je poskytovat všestranné služby v oblasti silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací, se zaměřením na slaboproudé elektroinstalace - datové sítě, EPS, zabezpečovací systémy, kamerové systémy, přístupové systémy. Důraz je kladen na maximální kvalitu odvedené práce a individuální přístup ke každému zákázníkovi. Prvotním požadavkem při projektování a realizaci slaboproudých a silnoproudých elektroinstalací je kvalita, která je zaručena používáním zařízení od renomovaných zahraničních firem, ale především respektování technických norem pro použití zařízení na našem území ČSN a ČSN-EN. Firma dbá na profesionalitu a odborný růst pracovníků, kteří jsou periodicky proškolováni na všechny používané prvky. 

 

Aktivity firmy

Našim zákazníkům nabízíme konzultaci a poradenství, kdy na základě našich zkušeností, analýzy rizik, bezpečnostních opatření a především možností a požadavků zákazníka, vzniká výsledný projekt, který řeší celkovou realizace zakázky.

V oblasti silnoproudých a slaboproudých rozvodů nabízíme ve spolupráci s externí projekční kanceláři zpracování prováděcí projektové dokumentace pro veškeré úrovně stavby. Projektová dokumentace standardně obsahuje technickou zprávu, specifikaci materiálu, výkaz výměr a výkresovou dokumentaci v tištěné i elektronické podobě.

Instalaci všech silno a slaboproudých systémů provádíme pracovníky dle vyhlášek NBÚ 12/1999 Sb., 339/1999 Sb. a dle zákona 148/1998 o ochraně utajovaných skutečností. Zařízení a komponenty pro tyto systémy dodáváme včetně jejich homologací a atestů.