Internet Fryčovice

Kamerové systémyVážení zákazníci, nabízíme vám služby v oboru kamerových systémů všech kategorií. Provádíme dodávku a montáže kamerových systémů pro snímání, přenos a záznam obrazu i zvuku. Kamerové systémy jsou významným pomocníkem v boji proti kriminalitě. V dnešní době tvoří nedílnou součást ochrany života, zdraví, majetku a mají také významný preventivní účinek. Tyto systémy se dnes využívají pro monitorování nejrůznějších objektů a pozemků, k zabezpečení obchodů, heren, bank, muzeí, galerií, benzinových pump, parkovišť, letišť a dalších objektů a uchovávání záznamů na záznamová zařízení. S nárůstem kriminality v posledních letech se stále častěji využívají i k ochraně rodinných domů a efektivně doplňují elektronické zabezpečovací systémy. Využití najdou i pro průmyslové účely, řízení provozu a obecně monitoring zájmových prostorů. Montujeme bezpečnostní kamerové systémy s analogovým přenosem signálu (CCTV) nebo systémy s plně digitálním přenosem využívající IP kamery, případně hybridní analog HD systémy, které pracují s vysokým rozlišením. Dále nabízíme zabezpečení objektů proti nežádoucímu vstupu pomocí alarmu - EZS. Služby poskytujeme firmám i občanům a rádi vyhovíme požadavkům v rozsahu od nejmenších systémů s jednou kamerou až po rozsáhlé instalace.


Nejdůležitější součástí celého kamerového systému je samotná kamera, resp. kamery. Na trhu je v současné době velmi široká nabídka kamer, proto je třeba na její výběr klást velký důraz. Kamery mohou být jak do vnitřního prostředí, tak do venkovního prostředí. Pokud chcete využívat kamerový systém i za tmy, Vašim nepostradatelným pomocníkem Vám bude infračervený přísvit. Obraz je z kamery přenášen pomoci kabelového vedení. Ve výjimečných případech je možné použít i bezdrátový přenos. Pro záznam obrazu z kamer slouží digitální záznamové zařízení. Záznam tak můžete sledovat živě, nebo si ho později přehrát. Pokud se budete chtít vzdáleně podívat, co se právě teď před kamerami děje, stačí se připojit na internet a pohodlně sledovat obraz z kamer odkudkoli na světě. Stejně jako u vašeho domácího videa je možné k záznamovému zařízení připojit monitor nebo televizor. Nejběžnější variantou v současné době jsou LCD televize, případně plazmové televize.

Proč kamerové systémy od nás?


Každý námi namontovaný kamerový systém umožňuje i vzdálené on-line monitorování a přehrávání uloženého záznamu prostřednictvím internetu. Toto je možné s pomocí PC nebo mobilního telefonu či tabletu s operačními systémem Android nebo iOS. Vzdálené monitorování bezpečnostních kamer je výhodné například pro firmy s více pobočkami, případně pro kontrolu vlastní provozovny z domova. Zprovoznění vzdáleného přístupu po internetu je obvykle součástí instalace kamerového systému. Podmínkou je pouze zavedení dostatečně rychlého internetového připojení s veřejnou IP adresou v objektu, kde bude umístěno záznamové zařízení kamerového systému a možnost zprůchodnění potřebných portů skrze router (server) lokální sítě. Je možné řešit i bezdrátové připojení kamery k místní síti.

 

Pro kamerové systémy poskytujeme bezplatné poradenství a dle vašich požadavků je odborně nainstalujeme a zprovozníme na místě určení. Montáže kamerových systému jsou prováděny našimi zkušenými zaměstnanci po celém území České republiky. Další informace o kamerových systémech naleznete také na našich internetových stránkách. Pro spojení s námi použijte kontakty anebo kontaktní formulář. Krormě montáže nového také realizujeme servis vašeho stávajícího kamerového systému, který je již ve vašem objektu nainstalován. Pokud je stávající kamerový systém zcela nebo zčásti nefunkční, případně nevyhovuje vašim požadavkům nebo jen potřebujete pomoc s obsluhou, můžete se na nás obrátit. Kamerový systém zkontrolujeme, zjistíme jeho možnosti a případné závady a navrhneme nejvhodnější řešení, abyste jej mohli začít plně využívat.

Pro kamerové systémy dodáváme bezpečnostní kamery i veškeré další potřebné příslušenství, jako napájecí zdroje, záložní zdroje, digitální rekordéry, monitory a další. Nabídneme vám zařízení různých výkonnostních kategorií dle vašich požadavků. Od cenově nenáročných bezpečnostních kamerových systémů pro domácnost, kancelář a menší provozovny, až po profesionální zařízení do náročného provozu. Vzhledem k rychlému vývoji sortimentu vyráběných komponent pro kamerové systémy je v katalogu našeho webu uvedena pouze malá část z dostupného sortimentu pro základní orientaci v nabídce. Další typy kamer a ostatních komponent pro kamerové systémy najdete v našem internetovém obchodě eshop.viatech.cz anebo vám je nabídneme v případě zájmu o montáž kamerového systému prostřednictvím cenové nabídky přizpůsobené individuálně vašim požadavkům.

V jednom kamerovém systému je možno kombinovat všechny základní druhy kamer. Tedy provozovat současně kamery barevné i černobílé, venkovní i interiérové, s infračerveným přísvitem pro noční vidění nebo vysoce citlivé a připojené kabelem či bezdrátově. Na každou pozici lze zvolit takové provedení bezpečnostní kamery, které nejlépe splní konkrétní účel. V neposlední řadě je možno do kamerového systému zapojit i kamery maskované, například jako klasické pohybové čidlo PIR, požární kouřový detektor nebo miniaturní s objektivem typu pinhole vhodné ke skryté montáži za panel. Některé z nich jsou vybaveny i mikrofonem pro snímání zvuku. Možnosti jsou téměř neomezené, rádi Vám vhodné komponenty doporučíme.

Základem naší nabídky produktů tvoří kvalitní kamerové systémy značek AV-TECH, HIKVISION, LONGSE a DAHUA. Naše firma je autorizovaným přímým dovozcem velice kvalitních kamer značky LONGSE.

 

Další informace:

  1. Analogové systémy
  2. HD analogové systémy (AHD, HD-TVI)
  3. IP systémy