Internet Fryčovice

Silnoproudé elektroinstalace

ELEKTROINSTALACE

 

 

S příslušným technickým vybavením, kvalitními a spolehlivými pracovníky a logistickým zázemím zajišťuje firma komplexní služby v oblasti montáží, správě a údržbě venkovního osvětlení, montáží hromosvodů, montáže slabo i silnoproudých rozvodů, a to pro rodinné domy, kanceláře, obchody, výrobní, obchodní či administrativní centra nejen v České republice ale i v zemích Evropské unie. Dále provádíme rekonstrukce panelových domů, návrhy a montáže osvětlení, kabelové přípojky a revize.

 

Spolupracuje s tuzemskými i zahraničními subdodavateli.

Neustálým zvyšováním znalostí a kvalifikace svých pracovníků je firma schopna nabídnout svým zákazníkům kvalitní a komplexní služby a tím i zvýšit konkurenceschopnost a prestiž společnosti.

V souladu s touto filosofií společnost směřuje k posílení tradice dobrého jména spolu s maximální snahou zvyšovat kvalitu nabízených služeb a tím zajistit jak dlouhodobou perspektivu organizace, tak především spokojenost a jistotu svých zákazníků.

 

Poskytované služby podléhají řádnému pojištění u Kooperativa Pojišťovny. Firma je pojištěna z odpovědnosti za škodu vzniklou k jinému subjektu v souvislosti s činnostmi, nebo vztahem pojištěného do výše 10 mil Kč.

                                               

Elektroinstalace poskytujeme:

  • V institucích - školách, univerzitách, nemocnicích
  • V komerčních objektech a budovách
  • Ve skladovacích a výrobních halách
  • V rodinných domech a kancelářích
  • Na čerpacích stanicích
  • A jiných objektech

 

Revize:

 

Provádíme pravidelné revize elektroinstalace a hromosvodů v rodinných domech, bytových domech, v komerčních objektech, institucích a nebytových prostorách. Pravidelnou revizí chráníte sebe a své okolí před možným úrazem nebo poškozením majetku ať už svého nebo cizího.

 

Pravidelnou revizí předcházíte:

Nepříjemnému finančnímu postihu ze strany orgánů státního bezpečnostního dozoru.

Možnému úrazu elektrickým proudem.

V případě pojistné události krácení pojistného plnění z Vaší pojistné smlouvy.