Internet Fryčovice

RF CONTROL

RF CONTROL

 

Ať už děláte rekonstrukci nebo si chcete vylepšit své stávající bydlení, iNELS RF Control vám umožňuje vybírat pouze z těch modulů, které právě potřebujete. Stačí vám pro začátek ovládat světla nebo regulovat topení? Není problém. Až budete chtít svůj domov zase vylepšit, stačí dokoupit další modul. Instalace je rychlá a jednoduchá, stejně jako ovládání prostřednictvím vašeho tabletu či chytrého telefonu.

 

Systém bezdrátového ovládání iNELS RF Control představuje jedinečné řešení elektroinstalace při rekonstrukci domu či bytu nebo rozšiřování elektroinstalace. Instalace se provádí jednoduše bez jakéhokoliv bourání či sekání do zdí. Jednotky (aktory) se mohou instalovat přímo do vhodné instalační krabice, do krytu osvětlení, rozvaděče a všude tam, kde Vám to instalace dovoluje.

 

S iNELS RF Control nejste závislí na umístění vypínače např. když přesouváte nábytek. Bezdrátový vypínač můžete přilepit na sklo, připevnit na trám, či jen položit na noční stolek
a kdykoliv snadno přemístit.


Klíčenku - přenosný ovladač, budete mít vždy po ruce!
Ovládání světel z terasy a nebo otevírání garáže? Neni problém!

 

Univerzální vysílací modul převádí až 4 bezpotenciálové externí vstupy (tlačítka) na RF signál a tím umožňuje připojení do systému stávajících přístrojů: domovních vypínačů či tlačítek, senzorů EZS (PIR, kouřový, dveřní detektor,...), zvonků, apod.

 

CHYTRÝ DŮM